oguz-akyuz

Oğuz AKYÜZ
İMPLANTDER

Yönetim Kurulu Başkanı

Gururluyuz….

Kurulduğumuz 2013 yılından bu yana üç yıl içinde;

Ülkemizde sağlık sektöründe şimdilik küçük bir yer tutan dental implant sektörünün büyük bir kısmını temsil edebildiğimiz için,

Üretici ve ithalatçıları bir araya getirebildiğimiz ve sektörün menfaatleri için birlikte çalışmayı başarabildiğimiz için,

Kısa sürede ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlar nezdinde saygın bir yere kavuştuğumuz için,

Sektörde tedarikçiden temsilciye, hekimden son kullanıcıya tüm aktörlere ulaşabildiğimiz için,

Ülkemizin dental implant ürünleri ve hizmetleri konusunda dünyanın ileri gelen ülkeleri arasına girmesini sağlamak, Türkiye dental implant sanayisini geliştirmek, ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlendirme çalışmalarına katkıda bulunmak ve dental implant konusundaki bilgi eksikliğini giderebilmek amaçlarıyla çıktığımız yolda hedeflerimize ulaşma yönünde önemli adımlar attığımızı düşünüyoruz.

Birlik ve dayanışmanın en güzel örneğini yaşadığımız üyelerimiz ile Derneğimizin II. Olağan Kongresinde Yönetim Kurulu’nun aynı kadro ile göreve devam etmesi oybirliği ile kabul edilmiştir.

Bu süreçte daima bir arada hareket eden Dernek üyelerimize, her aşamada sektörümüzün sorunlarıyla yakından ilgilenen ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla bize destek veren Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu başta olmak üzere, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarına teşekkürü bir borç bilirim.

Bu büyük güven ve onuru taşımanın heyecanı ile yeni dönemde ilkelerimizden ödün vermeden tüm üyelerimizle birlikte hedeflerimizi büyüterek sektöre mümkün olan en fazla katkıyı sağlayabilmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğimize inancımız tamdır.

Saygılarımla.