IDEX 2023 İstanbul Uluslararası Ağız - Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı

Diş Malzemeleri Sanayici ve İş Adamları Derneği (DİŞSİAD) tarafından düzenlenen İstanbul Ağız-Diş Sağlığı, Cihaz ve Ekipmanları Fuarı (IDEX), bu yıl 18. kez gerçekleştirildi. Sektörün uluslararası arenada tanıtıldığı ve 1 milyar dolarlık ekonomik hacmi temsil eden bu etkinlik, ağız ve diş sağlığı malzemeleri sektörünün küresel vitrini olarak kabul edilmektedir.

Fuarın açılışına, Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) Genel Başkanı Tarık İşmen ve İstanbul Dişhekimleri Odası Başkanı Berna Aytaç gibi önemli sektör temsilcileri de katılarak fuarın prestijini artırdılar.

İMPLANTDER Ailesi olarak, bu değerli etkinliğe beşinci kez katıldık ve katılım gösteren tüm firmalarımızın stantlarını ziyaret etmenin yanı sıra, birçok ziyaretçi firmayı ve yetkililerini standımızda ağırlamaktan büyük bir onur duyduk.

Fuar, çeşitli ülkelerden gelen kuruluş temsilcilerinin yanı sıra Türkiye'nin farklı bölgelerinden gelen diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsil eden öğretim görevlileri ve hastane yöneticileri gibi sektör profesyonellerinin yoğun ilgisiyle karşılandı.


IDEX 2022 İstanbul Uluslararası Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı Gerçekleştirildi.

Ağız ve diş sağlığı alanında tek uluslararası fuar olan IDEX İstanbul Fuarı, 26-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde 17. kez düzenlendi. 

Türkiye’de ağız ve diş sağlığı ekipmanlarının gelişiminde ve sektörün ticari hacminin artmasında önemli rol oynayan 17. Uluslararası Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Ekipmanları Fuarı IDEX İstanbul, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve DİŞSİAD (Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği) tarafından organize edildi.

İMPLANTDER Ailesi olarak yer aldığımız fuarda katılım gösteren sektör mensubu tüm firmalarımızın stant ziyaretlerini gerçekleştirmenin yanı sıra, birçok ziyaretçi firma ve yetkilisini de standımızda ağırlamanın mutluluğunu yaşadık.

Dünyanın birçok ülkesinden gelen kuruluş temsilcilerinin yanı sıra Türkiye’nin birçok ilinden, diş hekimliği fakülteleri, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diş klinikleri ve diş hekimliği odalarını temsilen öğretim görevlileri ve hastane yöneticilerinden oluşan çok sayıda sektör profesyoneli de fuarın ziyaretçileri arasında yer aldı.


  


İMPLANTİST-EXPO 2015 

Birincisi 14-15 Şubat 2015 tarihlerinde ICC İstanbul Kongre Merkezinde IMPLANTDER tarafından gerçekleştirilen İMPLANTİST-EXPO sergi salonlarında dental implantlar hakkında detaylı ürün bilgisi ve markaların geliştirdiği en son ürünler, özel kampanyalarla diş hekimlerimizin beğenilerine sunulurken, organizasyonun ikinci gününde katılımcı firmaların düzenlediği uygulamalı implant workshop eğitimlerine de ilgi yoğundu..

Bilimsel Program PDF 


İMPLANTİST-EXPO 2019

İstanbul’da implantolojiye dair bir gün geçirdik.

12 Nisan 2019'da İstanbul Pullman Kongre Merkezi'nde düzenlenen İMPLANTDER organizasyonunda ulusal ve uluslararası 850 katılımcıya, dünya dişhekimliğinin sayılı protez ve periodontoloji uzmanlarından Prof. Dennis Tarnow tarafından “Çekim Soketi Yönetiminde İmmediyat ya da Gecikmeli Yükleme” ile “Kompleks Vakalarda Multidisipliner Tedavi” konularındaki bilgi, birikim ve tecrübelerini tüm misafirlerimizle interaktif olarak paylaştı.

Bilimsel Program PDF 

 


İMPLANTİST-EXPO İhtisas Fuarları

İMPLANTİST-EXPO İhtisas Fuarları

Gelişen dental implantoloji sektörüne ait her türlü teorik ve pratik bilgilerin diş hekimliğine aktarıldığı İMPLANTİST-EXPO organizasyonları.

İmplant uygulayan tüm diş hekimlerinin muayenehanelerinde sıklıkla tedavi etmek durumunda olduğu hasta profilleri için endikasyon, planlama ve adım adım uygulamaların aktarıldığı bilimsel programlar ve implant ihtisas fuarı.