İMPLANTİST-EXPO İhtisas Fuarları

İMPLANTİST-EXPO İhtisas Fuarları

Gelişen dental implantoloji sektörüne ait her türlü teorik ve pratik bilgilerin diş hekimliğine aktarıldığı İMPLANTİST-EXPO organizasyonları.

İmplant uygulayan tüm diş hekimlerinin muayenehanelerinde sıklıkla tedavi etmek durumunda olduğu hasta profilleri için endikasyon, planlama ve adım adım uygulamaların aktarıldığı bilimsel programlar ve implant ihtisas fuarı.


İMPLANTİST-EXPO 2019

İstanbul’da implantolojiye dair bir gün geçirdik.

12 Nisan 2019'da İstanbul Pullman Kongre Merkezi'nde düzenlenen İMPLANTDER organizasyonunda ulusal ve uluslararası 850 katılımcıya, dünya dişhekimliğinin sayılı protez ve periodontoloji uzmanlarından Prof. Dennis Tarnow tarafından “Çekim Soketi Yönetiminde İmmediyat ya da Gecikmeli Yükleme” ile “Kompleks Vakalarda Multidisipliner Tedavi” konularındaki bilgi, birikim ve tecrübelerini tüm misafirlerimizle interaktif olarak paylaştı.

Bilimsel Program PDF 

 


İMPLANTİST-EXPO 2015 

Birincisi 14-15 Şubat 2015 tarihlerinde ICC İstanbul Kongre Merkezinde IMPLANTDER tarafından gerçekleştirilen İMPLANTİST-EXPO sergi salonlarında dental implantlar hakkında detaylı ürün bilgisi ve markaların geliştirdiği en son ürünler, özel kampanyalarla diş hekimlerimizin beğenilerine sunulurken, organizasyonun ikinci gününde katılımcı firmaların düzenlediği uygulamalı implant workshop eğitimlerine de ilgi yoğundu..

Bilimsel Program PDF