İMPLANTDER 4. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

İMPLANTDER 4. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Dental İmplant Sanayici ve İş İnsanları Derneği (İMPLANTDER) 27 Nisan 2022 tarihinde Genel Kurulda bir araya geldi. Genel Kurul gündeminin okunup kabul edilmesi ile başlayan toplantıda faaliyet raporu okunarak üzerine fikir alişverişinde bulunuldu.

4.Dönem başkanlığını yürüten dernek yönetim kurulu başkanı Oğuz Akyüz , implantder'in dental implant sektöründeki önemini, sektörün gelişimindeki katkılarının ve böyle bir organizasyon içerisinde olmanın onurunu ve gururunu taşıdığını belirtti. Aynı zamanda derneğin kurucu başkanı Akyüz, yapılan oylama sonucu başkanlık görevine oy birliği ile tekrar seçildi.

Toplantıda sektörün pandemi sürecindeki durumu ve bundan sonraki süreçlerdeki gelişimi konuşuldu ve oy birliği ile yeni yönetim kurulu seçildi. Mevcut görevine tekrar seçilen Oğuz Akyüz " yeni dönemde mevcut üyelerimiz ve ailemize yeni katılan üyelerimizle birlikte dental implant sektörünün yükselmesi ve olması gereken bir rekabet ortamının da sağlanması için mücadele ederek var gücümüzle çalişmaya devam edeceğiz." dedi.

İMPLANTDER 4.Dönem Yönetim Kurulu

1.OĞUZ AKYÜZ / Mode Medikal (Yönetim Kurulu Başkanı)

2.Dr. ORHAN MERAL / EOT (Başkan Yardımcısı)

3.SALİH ŞANLI / Şanlılar (Başkan Yardımcısı)

4.GÖRKEM SERÇE / AGS (YK Üyesi)

5.FATİH UYSAL / UMG (YK Üyesi)

İMPLANTDER 4.Dönem Denetim Kurulu

1. Dr. TALAT BUĞRA / DTI (Denetim Kurulu Başkanı)

2. TUĞRUL GÖKNAR / iMPLATEK (Üye)

3. SELVA HIZIROĞLU / BİOPORT (Üye)