İMPLANTDER 2. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

İMPLANTDER 2. GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Dental İmplant Sanayici ve İş İnsanları Derneği(İMPLANTDER) 13 Temmuz 2021 tarihinde Olağanüstü Genel Kurulda bir araya geldi. Sektör sorunlarını masaya yatıran dernek üyeleri bu toplantıda önemli kararlar aldı. Genel Kurul gündeminin okunması ve kabul edilmesi ile başlayan toplantıda faaliyet raporu okunarak müzakere edildi.

3. Dönem başkanlığı yürüten Nuretdin Dergin, İmplantder’in dental implant sektörü için önemli bir yerde olduğunu vurgulayarak, sektöre yön veren böyle bir sivil toplum kuruluşu içinde yer almanın gurur verdiğini belirtti. Dergin, derneğin kurucu başkanı olan ve 7 yıl boyunca başkanlık görevini yürüten Oğuz Akyüz’e görevi devretti.

Toplantıda sektörün iyileştirilmesi adına yeni dönemde yapılması planlanan projeler üzerine konuşuldu ve oy birliği ile yeni yönetim kurulu seçilerek plaket taktimleri yapıldı.

Bayrağı yeniden devralan Oğuz Akyüz: ”Yeni Yönetim Kurulu ve üyelerimiz ile birlikte dental implant sektörüne ivme kazandırmaya ve haklı rekabet ortamında daha iyi hizmet kalitesi anlayışına ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

İMPLANTDER 4. Dönem Yönetim Kurulu

  1. OĞUZ AKYÜZ / Mode Medikal (Yönetim Kurulu Başkanı)
  2. Dr. ORHAN MERAL / EOT (Başkan Yardımcısı) 
  3. SALİH ŞANLI / Şanlılar (Başkan Yardımcısı) 
  4. GÖRKEM SERÇE / AGS (YK Üyesi) 
  5. FATİH UYSAL / UMG (YK Üyesi) 

İMPLANTDER 4. Dönem Denetim Kurulu 

  1. Dt. Talat Buğur / DTI (Denetim Kurulu Başkanı) 
  2. TUĞRUL GÖKNAR / İmplatek (Üye)
  3. SELVA HIZIROĞLU / Bioport (Üye)